Huta Wnętrzpowstała z pasji do projektowania, ale przede wszystkim z przekonania, że nasz dom to miejsce w które wkładamy swoje serca i chcemy zawsze czuć się dobrze wracając do niego.

Pomysł narodził się kiedy po wieloletnim mieszkaniu w centrum Krakowa postanowiłam przeprowadzić się do Nowej Huty. Zachwyciło mnie to jak bardzo „skrojona na miarę” jest ta dzielnica. To miejsce, w którym od razu poczułam się jak u siebie.

Zainspirowało mnie to do stworzenia własnej formuły projektowania wnętrz w oparciu o prawdziwe potrzeby moich klientów. Chcę pomóc Państwu w tworzeniu przestrzeni, w których poczujecie się tak, jakbyście znali je od lat. Dla mnie dom to nie tylko cztery ściany, ale przede wszystkim piękne historie, którymi wypełniamy go w naszej codzienności.

Nazywam się Maria Kosińska i jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale Architektury Wnętrz.

Po ukończeniu studiów magisterskich zdobywałam doświadczenie w jednym z krakowskich biur projektowo-wykończeniowych, przez kilka lat współtworząc wiele projektów wnętrz przy ciągłej współpracy z doświadczonymi fachowcami.

Moim marzeniem jest, aby pomóc Państwu zamieszkać we wnętrzach idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb, w których będziecie chcieli żyć przez lata.