ul. Rydlówka

ul. Rydlówka

Mieszkanie o powierzchni 73m2 zlokalizowane w okolicy Ronda Matecznego w Krakowie jest jedną z realizacji, którą zajęliśmy się od początku do końca. Pod koniec 2021 powstał projekt kompleksowy obejmujący wszystkie wnętrza, następnie po odbiorze technicznym rozpoczęliśmy realizację pod klucz.

Mimo że termin zakończenia prac nad projektem i rozpoczęcia realizacji dzieliło kilka miesięcy, projekt udało się zrealizować bez jakichkolwiek zamienników, co w tym przypadku było bardzo istotne. Od początku współpracy z właścicielami mieszkania założenia projektowe były mocno określone i dość odważne. Zastosowanie kilku kolorów w elementach stałych i ruchomych, odcięcia kolorystyczne na ścianach, łączenie wielu struktur i materiałów sprawdziły się w tych wnętrzach idealnie, a co najważniejsze spełniły wymagania i marzenia naszych Klientów.

Najbardziej charakterystycznymi elementami jest stosunkowo mocny przedpokój z koralowymi ścianami i niebieską szafą oraz kuchnia w odcieniach pudrowego różu z blatem imitującym terazzo i hiszpańskimi płytkami w odcieniach złamanej bieli.